obowiązkowe szkolenia bhp

Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami

Szkolenie okresowe BHP przeznaczone jest dla pracodawców i pracowników zajmujących stanowiska kierownicze, co jest związane z kierowaniem podległymi pracownikami np.: kierownik zmiany, kierownik działu, brygadzista, dyrektor itp. Szkolenia okresowe BHP odbywają się w formie online lub stacjonarnej.
Dostępny e-learning

bhp2

Szkolenie wstępne BHP i okresowe dla różnych grup zawodowych

Szkolenie wstępne BHP i okresowe przeznaczone jest dla pracowników: administracyjno-biurowych, robotniczych, inżynieryjno-technicznych, pracowników służby BHP, pracowników medycznych. Szkolenia wstępne BHP i okresowe odbywają się w formie online lub stacjonarnej.
Dostępny e-learning

Pierwsza pomoc BHP

Kurs Pierwsza pomoc przedmedyczna

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą posiąść wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej odbywają się w formie online lub stacjonarnej.
Dostępny e-learning

Pierwsza pomoc z AED

Kurs AED pierwsza pomoc

Kurs AED pierwsza pomoc przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą posiąść wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą automatycznego defibrylatora AED. Kursy AED pierwsza pomoc odbywają się w formie online lub stacjonarnej.
Dostępny e-learning

Pierwsza pomoc z AED i p. poż

Kurs Pierwsza pomoc przedmedyczna z użyciem AED i ochroną przeciwpożarową

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą posiąść wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, wraz z obsługą defibrylatora AED i ochroną przeciwpożarową. Kursy Pierwsza pomoc przedmedyczna z użyciem AED i ochroną przeciwpożarową odbywają się w formie online lub stacjonarnej.
Dostępny e-learning

kurs P.poż BHP

Kurs Ochrona przeciwpożarowa

Szkolenie ochrona przeciwpożarowa przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą posiąść wiedzę z zakresu zapobiegania pożarom oraz zachowania się w sytuacji pożarowej. Szkolenie ppoż skierowane jest przede wszystkim dla pracowników firm, obiektów handlowych, biurowych a także wszystkich osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pożarowe. Kursy Ochrona przeciwpożarowa odbywają się w formie online lub stacjonarnej.
Dostępny e-learning

Dyrektor

Dominika Kaczmarczyk-Żółciak
Tel: 731-200-001
E-mail: biuro@millenium.edu.pl

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 9:00 – 17:00