kadry i płace od podstaw

Kurs Kadry i płace z obsługą programów Optima i Płatnik

Kurs Kadry i płace z obsługą programów Optima i Płatnik przeznaczony jest dla osób zainteresowanych zdobyciem zawodu w dziedzinie kadr i płac, jak również zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy w tej dziedzinie. Kursy Kadry i płace z obsługą programów Optima i Płatnik odbywają się w formie online lub stacjonarnej.

Specjalista ds. dietetyki i żywienia człowieka

Kurs Specjalista ds. dietetyki i żywienia człowieka

Kurs dietetyki i żywienia człowieka skierowany jest do osób, które chcą poznać zasady zdrowego odżywiania oraz dietetyki. Jak również do pracowników zakładów żywienia zbiorowego, przedszkoli, szkół, itp. Kursy dietetyki i żywienia człowieka odbywają się w formie online lub stacjonarnej.

szkolenie imprezy masowe służba informacyjna, porządkowa

Kurs Służba informacyjna i porządkowa na imprezach masowych

Kurs służby informacyjnej i porządkowej skierowany jest do osób zainteresowanych pracą przy imprezach masowych jako służba informacyjna lub służba porządkowa. Szkolenie jest obowiązkowe dla kandydatów na członków służb porządkowych i służb informacyjnych na imprezach masowych.

Kierownik ds. bezpieczeństwa na imprezach masowych

Kurs Kierownik ds. bezpieczeństwa na imprezach masowych

Szkolenie kierowane jest do osób zainteresowanych stanowiskiem Kierownika ds. Bezpieczeństwa na imprezach masowych, które jest niezbędne do wykonywania tego zawodu.

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

Kurs Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

Kurs kwalifikowany pracownik ochrony adresowany jest dla każdego, kto chce podnieść swoje kwalifikacje w zakresie ochrony fizycznej.
Szkolenie uprawnia do ubiegania się o wpis na listę Kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Kurs doskonalący dla kwalifikowanych pracowników ochrony

Kurs doskonalący dla kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Kurs kierowany jest do pracowników ochrony, którzy posiadają wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Kurs dedykowany jest osób, które chcą przedłużyć kwalifikacje pracownika ochrony fizycznej.

Szkolenie z zakresu bezpiecznego i fachowego posługiwania się bronią palną dla Pracowników Ochrony Fizycznej

Szkolenie doskonalące umiejętności posługiwania się bronią oraz taktyki strzeleckie, przygotowujące do egzaminu ze znajomości przepisów dotyczących posiadania broni

Szkolenie przeznaczone jest do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie bezpiecznego i fachowego posługiwania się bronią palną, a także dla osób które chcą przystąpić do zdania egzaminu teoretycznego i praktycznego przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Specjalista ds. marketingu

Specjalista ds. marketinguKurs marketingu kierowany jest do osób, które pracują lub w swojej karierze zawodowej planują pracę w działach marketingu, reklamy i sprzedaży. Do właścicieli małych firm lub osób zajmujących się marketingiem w tych firmach. Kursy Specjalista ds. marketingu odbywają się w formie online lub stacjonarnej.

kurs na inspektora danych osobowych

Kurs Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych pełnieniem funkcji Inspektora Ochrony Danych oraz osoby odpowiedzialnej za ochronę danych osobowych. Kursy Inspektor Ochrony Danych Osobowych odbywają się w formie online lub stacjonarnej.

Samoobrona kurs z samoobrony

Szkolenie antynapadowe

Szkolenie antynapadowe przeznaczone jest dla pracowników banków, obiektów finansowych, instytucji publicznych oraz osób chcących posiąść wiedzę i umiejętności zachowania się w sytuacji zagrożenia tj. napad czy atak terrorystyczny. Szkolenie antynapadowe odbywa się w formie stacjonarnej.

VAT w transakcjach międzynarodowych

Szkolenie VAT w transakcjach międzynarodowych

Szkolenie VAT w transakcjach międzynarodowych kierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przepisów dotyczących podatku VAT w transakcjach międzynarodowych. Szkolenia VAT w transakcjach międzynarodowych odbywają się w formie online lub stacjonarnej.

Podatki dla księgowych w praktyce

Kurs Podatki dla księgowych w praktyce

Kurs Podatki dla księgowych w praktyce skierowany jest do osób chcących uzyskać lub podnieść swoje praktyczne kwalifikacje w zakresie podatków stosowanych w księgowości. Kursy Podatki dla księgowych w praktyce odbywają się w formie online lub stacjonarnej.

Kurs na detektywa

Kurs na detektywa

Kurs na detektywa kierowany jest do osób, które chcą założyć agencję detektywistyczną lub działać jako samodzielny detektyw. Szkolenie pozwala na uzyskanie licencji detektywa bez konieczności zdawania egzaminu w Komendzie Głównej Policji. W świetle najnowszych przepisów każdy, kto ukończy kurs w wymiarze 50 godzin może ubiegać się o wydanie licencji.
Kurs prowadzony jest w oparciu o Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 16 grudnia 2013 r. w sprawie szkolenia dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa (Dz.U. poz. 1638). W programie szkolenia znalazły się zajęcia przygotowujące do przyszłej pracy detektywa. Kursy na detektywa odbywają się w formie online lub stacjonarnej.

Dyrektor

Dominika Kaczmarczyk-Żółciak
Tel: 731-200-001
E-mail: biuro@millenium.edu.pl

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 9:00 – 17:00