Obsługa Komputera

Obsługa komputera

Szkolenie przygotowane z myślą o seniorach. Nauka podstaw obsługi komputera, ale szkolimy również osoby, które już potrafią obsługiwać komputer i chcą się doskonalić, wówczas skupiamy się na indywidualnych potrzebach uczestnika. Niektórzy uczą się obsługi pakietu OFFICE (word, excel, power point), inni edycji zdjęć lub obsługi projektora i przedstawiania prezentacji, itp.

Samoobrona kurs z samoobrony

Samoobrona

Taktyki i techniki interwencji dla wszystkich osób związanych z ochroną i służbami mundurowymi. Nabyte umiejętności posługiwania się ŚPB (pałka wielofunkcyjna typu tonfa, pałka teleskopowa, siła fizyczna, broń palna przemieszczanie się w małych pomieszczeniach. Sposoby wchodzenia do pomieszczeń na broni palnej krótkiej , zatrzymanie niebezpiecznych przestępców przy użyciu ŚPB, sposoby wykorzystania tarczy ochronnej podczas zatrzymywania osób trzymających w dłoniach niebezpieczne przedmioty.

kurs na kadry i płace

Kadry i płace podstawy

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących uzyskać kwalifikacje w zakresie kadr i płac.

kadry i płace od podstaw

Kadry i płace z obsługą programów Optima i Płatnik

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących uzyskać kwalifikacje w zakresie kadr i płac od podstaw, sprawdzamy poziom uczestnika i dostosowujemy do niego program.

wsparcie i świadczenia dla pracodawców z urzędu pracy

Formy wsparcia i świadczeń dla pracodawców od PUP

Szkolenie jest kierowane dla osób lub firm, które chcą skorzystać z proponowanych form wsparcia przez powiatowe urzędy pracy. Zdobyta wiedza umożliwia skorzystanie ze środków publicznych.

Prowadzenie agencji zatrudnienia

Wiem jak prawidłowo prowadzić agencję zatrudnienia

Szkolenie jest kierowane do pracowników powiatowych urzędów pracy realizujących decyzje wojewódzkiego urzędu pracy z zakresu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz pracowników rejestrujących osoby bezrobotne i realizujących zadania EURES. Uzyskanie wiedzy z zakresu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego z tytułu bezrobocia w celu właściwej realizacji zadania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz aktualnymi interpretacjami a także w celu udzielania informacji osobom bezrobotnym i poszukującym pracy.

RODO - Szkolenie zawodowe

RODO

Przekazanie uczestnikom wiedzy, umożliwiającej przystosowanie procesów przetwarzania danych osobowych do zmian w RODO. - zastosowanie obowiązujących przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych w praktyce - samodzielnie tworzenie pełnej dokumentacji związaną z przetwarzaniem danych osobowych - samodzielne przeprowadzanie i dokumentowanie analizy i oceny zagrożeń i ryzyka bezpieczeństwa danych w ich jednostkach organizacyjnych - rejestracja zbiorów w GIODO.

Dyrektor

Dominika Kaczmarczyk-Żółciak
Tel: 731-200-001
E-mail: biuro@millenium.edu.pl

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 9:00 – 17:00