Obsługa Komputera

Kurs obsługi komputera i smartfona

Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie miały styczności z komputerem lub chcą rozszerzyć swoje umiejętności w tym zakresie.

Samoobrona kurs z samoobrony

Samoobrona

Szkolenie kierowane jest do osób dorosłych, które chcą nabyć wiedzę i umiejętności w zakresie samoobrony, jak również w zakresie rozpoznawania zagrożenia, działania w sytuacjach niebezpiecznych, aspektów prawnych samoobrony, warunków obrony koniecznej.

kurs na kadry i płace

Kadry i płace w różnych wariantach

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych zdobyciem zawodu w dziedzinie kadr i płac oraz księgowości, jak również zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy w tej dziedzinie.

kadry i płace od podstaw

Kadry i płace z obsługą programów Optima i Płatnik, z elementami księgowości

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych zdobyciem zawodu w dziedzinie kadr i płac oraz księgowości, jak również zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy w tej dziedzinie.

wsparcie i świadczenia dla pracodawców z urzędu pracy

Formy wsparcia i świadczeń dla pracodawców oferowane przez Powiatowe Urzędy Pracy

Szkolenie jest kierowane dla osób lub firm, które chcą skorzystać z proponowanych form wsparcia przez powiatowe urzędy pracy. Zdobyta wiedza umożliwia skorzystanie ze środków publicznych.

Prowadzenie agencji zatrudnienia

Wiem jak prawidłowo prowadzić agencję zatrudnienia

Szkolenie kierowane jest do osób, które zamierzają otworzyć działalność gospodarczą i świadczyć usługi jako agencje zatrudnienia lub rozszerzyć zakres swoich usług. Zdobyta wiedza gwarantuje realizację usług zgodnie z przepisami prawa i pozwoli zapobiec nieprawidłowościom podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Ukończenie szkolenia daje możliwość podjęcia świadomej decyzji o rodzaju świadczenia usług przez agencje zatrudnienia z uwzględnieniem praw i obowiązków przedsiębiorcy.

RODO - Szkolenie zawodowe

Ochrona danych osobowych - RODO

Osoby odpowiedzialne za ochronę danych osobowych w firmie, wyznaczone do ochrony danych osobowych lub zarządzające stronami, bazami danych, itp.

Dyrektor

Dominika Kaczmarczyk-Żółciak
Tel: 731-200-001
E-mail: biuro@millenium.edu.pl

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 9:00 – 17:00