KPA dla początkujących

KPA dla początkujących

Pracownicy administracji publicznej, samorządowej, którzy w swojej pracy są zobligowani do znajomości KPA. Poziom podstawowy.

KPA dla zaawansowanych

KPA dla zaawansowanych

Pracownicy administracji publicznej, samorządowej, którzy w swojej pracy są zobligowani do znajomości KPA. Poziom zaawansowany.

Prawo Pracy

Prawo pracy

Specjalistyczne szkolenia w szczególności dla osób, które pracują w działach kadr i płac, osób odpowiedzialnych w firmie za sprawy personalne i księgowe oraz dla wszystkich innych osób zainteresowanych problematyką prawa pracy.

Zmiany w prawie pracy

Zmiany w prawie pracy

Szkolenie kierowane jest do osób chcących uzyskać lub podnieść swoje kwalifikacje w zakresie kadr i płac. Zdobycie kwalifikacji zawodowych oraz wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych wymaganych do pracy w działach kadr i płac. Prowadzienie dokumentacji pracowniczej z uwzględnieniem przepisów o ochronie danych osobowych, Rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Rozliczanie urlopów pracowniczych

RODO - Szkolenie zawodowe

RODO

Przekazanie uczestnikom wiedzy, umożliwiającej przystosowanie procesów przetwarzania danych osobowych do zmian w RODO. - zastosowanie obowiązujących przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych w praktyce - samodzielnie tworzenie pełnej dokumentacji związaną z przetwarzaniem danych osobowych - samodzielne przeprowadzanie i dokumentowanie analizy i oceny zagrożeń i ryzyka bezpieczeństwa danych w ich jednostkach organizacyjnych - rejestracja zbiorów w GIODO.

ZASIŁKI DLA OSÓB BEZROBOTNYCH Z ZALICZENIEM PRACY ZA GRANICĄ

Zasiłki dla bezrobotnych z zaliczeniem pracy za granicą

Szkolenie jest kierowane do pracowników powiatowych urzędów pracy realizujących decyzje wojewódzkiego urzędu pracy z zakresu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz pracowników rejestrujących osoby bezrobotne i realizujących zadania EURES. Uzyskanie wiedzy z zakresu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego z tytułu bezrobocia w celu właściwej realizacji zadania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz aktualnymi interpretacjami a także w celu udzielania informacji osobom bezrobotnym i poszukującym pracy.

Dyrektor

Dominika Kaczmarczyk-Żółciak
Tel: 731-200-001
E-mail: biuro@millenium.edu.pl

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 9:00 – 17:00