Ośrodek Szkolenia Millenium to zespół wykwalifikowanych specjalistów-praktyków biznesu zajmujących się m.in. szkoleniami w zakresie obsługi imprez masowych, szkoleniami dla pracowników ochrony, czy też dla kandydatów do pracy w służbach mundurowych oraz pozostałymi dostępnymi w naszej ofercie. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej gwarantują najwyższą jakość obsługi Partnerów.

W każdym aspekcie naszej działalności kierujemy się przepisami prawa i etyką zawodową. Posiadamy wpis w Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem 4430.13.174.

Głównym celem działalności Millenium jest kształcenie i doskonalenie pracowników na wszystkich szczeblach kariery zawodowej. Pracujemy na terenie całego kraju, prowadzimy certyfikowane kursy i szkolenia, w ramach których przygotowujemy do pracy na określonych stanowiskach, a także uczymy efektywnego wykorzystywania zdobytych u nas umiejętności, co owocuje sukcesami w pracy zawodowej.

Posiłkując się doświadczeniem i wiedzą naszych Partnerów, pracowników oraz specyfiką rynku staramy się stale podnosić jakość naszych usług, a także rozszerzać naszą ofertę, tak aby zadowolić wszystkich Klientów.

Naszą misją jest dostarczenie nowoczesnych rozwiązań w zakresie prowadzenia szkoleń. Dokładamy wszelkich starań by każdy kurs był dopasowany do oczekiwań i stylu pracy uczestników. Duży nacisk kładziemy na odpowiedni dobór kadry, która jest gwarancją sukcesu naszych klientów. Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych wykładowców, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz przygotowanie pedagogiczne. Każde szkolenie objęte jest też opieką merytoryczną.

Współpracujemy m.in. z przedstawicielami Policji, Służby Zdrowia, Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej. Stale dbamy o podnoszenie standardów i zapewnienie jak najlepszych warunków które sprzyjają efektywnej nauce. Organizując szkolenia stawiamy na jasne i przejrzyste zasady oraz uporządkowane procedury. Czuwamy nad każdym detalem i nad całokształtem. Gwarancja najwyższej jakości usług wiąże się też z możliwością reklamacji, jeżeli te nie spełnią Państwa oczekiwań. Poniżej udostępniamy procedurę reklamacyjną, która określa w jaki sposób będziemy działać w sytuacjach trudnych i nieprzewidzianych.

Procedura reklamacyjna