Dla nas najważniejszy jest człowiek

O NAS

Ośrodek Szkolenia Millenium to zespół wykwalifikowanych specjalistów-praktyków biznesu zajmujących się m.in. szkoleniami w zakresie obsługi imprez masowych, szkoleniami dla pracowników ochrony, czy też dla kandydatów do pracy w służbach mundurowych oraz pozostałymi dostępnymi w naszej ofercie. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej gwarantują najwyższą jakość obsługi Partnerów.

OFERTA SZKOLEŃ

OFERTA DORADZTWA

...oraz wiele, wiele więcej.

DLACZEGO MY?

0 %
Zadowolonych klientów

Nasza firma organizuje różne formy szkoleniowe, zależne od aktualnych potrzeb i naboru kadr pracowniczych. Przeprowadzane przez nas kursy i szkolenia umożliwiają uczestnikom poszerzenie wiedzy o niezbędne elementy do profesjonalnego wykonywania swojej pracy. Organizujemy zróżnicowane formy dokształcania i szkoleń zawodowych dostosowane indywidualnie do potrzeb Naszych Klientów.

Posiadamy wpis w Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez Prezydenta Miast Krakowa pod numerem 4430.13.174. Ośrodek Szkolenia prowadzi szeroką i zróżnicowaną działalność szkoleniową zarówno dla pracowników własnej firmy, jak również dla osób i firm z zewnątrz. Wpis do ewidencji. Kliknij aby zobaczyć.

Wykładowcami, są wysoko wykwalifikowani specjaliści z przygotowaniem pedagogicznym, wywodzący się z kregów Policji, Służby Zdrowia, Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej i innych służb – w zależności od charakteru prowadzonych szkoleń.

ZNAK JAKOŚCI MSUES

Prowadzone przez nas szkolenia realizowane są z zachowaniem Małopolskich Standardów Usług Szkoleniowo-Doradczych. 

Zobacz nasz certyfikat tutaj.

Znak jakości MSUES przyznawany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewnienia Jakości Kształcenia w Małopolsce. Otrzymują go instytucje szkoleniowe, które pozytywnie przeszły zewnętrzny audyt, będący ostatnim etapem procesu weryfikacji pod kątem spełniania wymogów MSUES. Znak jakości jest gwarancją wysokiej jakości usług, jakie świadczy wyróżniona instytucja szkoleniowa.

WSPÓŁPRACUJEMY Z

KFS

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Ośrodek Szkolenia Millenium realizuje szkolenia dofinansowane przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń dofinansowanych dostępne są na stronie: www.kfs.pl

EFS

Europejski Fundusz Społeczny

Fundusze Europejskie mają bogatą ofertę możliwości poszerzania wiedzy czy umiejętności – bezpłatnie lub za stosunkowo niewielką opłatą. Dzięki nim łatwiej będzie Ci rozwinąć skrzydła.

PUP

Powiatowe Urzędy Pracy

Szkolenia finansowane ze środków Funduszu Pracy organizowane są w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych i innych kwalifikacji zwiększających szansę na podjęcie lub utrzymanie zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej.

SZKOLENIA ZE SKILLEM

Ośrodek Szkolenia Millenium realizuje szkolenia, które można rozliczyć Bonami szkoleniowymi w ramach programów Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa.

Więcej szczegółów można uzyskać na stronach: Pociąg do KarieryKierunek Kariera – Projekt dla osób pracujących lub kontaktując się bezpośrednio z nami.

REKOMENDACJE

Korzystaliśmy ze szkolenia firmy Millenium, która wykazała się dużym profesjonalizmem. Kurs był przeprowadzony bardzo rzetelnie, a jego atmosfera była nadzwyczajna. Trenerzy zarówno od strony merytorycznej jak i praktycznej wykazali się bardzo szczegółową wiedzą i zaangażowaniem. Na pewno w przyszłości będę współpracował z tą firmą!
Adam Kowalski
Agencja Solid Security
Firma szkoleniowa Millenium oferuje bardzo profesjonalne podejście. Trenerzy świetnie podchodzą do klienta, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że każda lekcja jest przygotowywana indywidualnie. Nie ma tu miejsca na monotonię i nudę.
Adam Mackiewicz
Mat-But Sp. z o.o.

Sekretariat

Tel: 733-888-914
E-mail: sekretariat@millenium.edu.pl

ul. Naukowców 1/7
31-356 Kraków

Dyrektor

Dominika Kaczmarczyk-Żółciak
Tel: 731-200-001
E-mail: biuro@millenium.edu.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt. 9:00 – 17:00

Formularz kontaktowy