obowiązkowe szkolenia bhp

BHP szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami

Szkolenie przeznaczone jest dla pracodawców i pracowników zajmujących stanowiska kierownicze, co jest związane z kierowaniem podległymi pracownikami np.: kierownik zmiany, kierownik działu, brygadzista, dyrektor itp.
Dostępny e-learning

bhp2

BHP szkolenie wstępne i okresowe dla różnych grup zawodowych

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników: administracyjno-biurowych, robotniczych, inżynieryjno-technicznych, pracowników służby BHP, pracowników medycznych
Dostępny e-learning

Pierwsza pomoc BHP

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą posiąść wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Dostępny e-learning

Pierwsza pomoc z AED

Pierwsza pomoc z AED

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą posiąść wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą automatycznego defibrylatora AED.
Dostępny e-learning

Pierwsza pomoc z AED i p. poż

Pierwsza pomoc przedmedyczna z użyciem AED i ochroną przeciwpożarową

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą posiąść wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, wraz z obsługą defibrylatora AED i ochroną przeciwpożarową.
Dostępny e-learning

kurs P.poż BHP

Ochrona przeciwpożarowa

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą posiąść wiedzę z zakresu zapobiegania pożarom oraz zachowania się w sytuacji pożarowej. Przede wszystkim dla pracowników firm, obiektów handlowych, biurowych a także wszystkich osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pożarowe.
Dostępny e-learning

Dyrektor

Dominika Kaczmarczyk-Żółciak
Tel: 731-200-001
E-mail: biuro@millenium.edu.pl

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 9:00 – 17:00